
podrška
WMG FONDACIJA ORGANIZOVALA POSETU DEVOJČICA U KOMPANIJI WMG U OKVIRU INICIJATIVE “DAN DEVOJČICA U IKT SEKTORU 2025”
Obilazak kompanije pružio je učenicama jedistvenu priliku da se upoznaju sa radom Wireless Media Group
Uoči Dana devojčica, kompanija WMG (Wireless Media Group), bila je domaćin posete 17 devojčica iz OŠ “Stevan Sremac” iz Dobanovaca, u okviru inicijative “Dan devojčica u IKT sektoru 2025”, koju organizuje Udruženje poslovnih žena, uz podršku WMG fondacije.

Ova poseta deo je šire inicijative koja ima za cilj da osnaži devojčice i otvori im vrata ka svetu tehnologije, liderstva i preduzetništva, kroz direktan susret sa IKT kompanijama i organizacijama u kojima žene zauzimaju ključne pozicije.
Obilazak kompanije pružio je učenicama jedistvenu priliku da se upoznaju sa radom Wireless Media Group, kao i da se direktno povežu sa liderkama u tehnološkom sektoru i čuju lična iskustva žena koje razvijaju karijere u tehnološkom sektoru. Poseban fokus bio je na osnaživanju devojčica da prepoznaju sopstveni potencijal i steknu samopouzdanje u izboru buduće profesije.
WMG fondacija, koja je deo Wireless Media Group, kontinuirano pokreće projekte koji aktivno podstiču rodnu ravnopravnost i doprinosi stvaranju inkluzivnog radnog okruženja za sve generacije. Ova poseta jedna je od mnogih koraka koje kompanija preduzima kako bi inspirisala i osnažila nove talente, pružajući im priliku da postanu lideri budućnosti.
Bonus video:
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!